Wyszukiwarka

W związku z zawarciem umowy przez ostatniego Zamawiającego spośród podmiotów uczestniczących w XXIX Grupie Zakupowej energii elektrycznej opublikowane zostało ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu nieograniczonym na zakup energii elektrycznej dla podmiotów samorządowych i innych – XXIX Grupa Zakupowa MAE.

Informujemy, iz w dniu 19.10.2017r w siedzibie Pełnomocnika Zamawiającego - Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o.  odbyło się otwarcie ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w ramach XXIX Grupy Zakupowej MAE.

Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. występująca w charakterze pełnomocnika Zamawiających publikuje Informację z otwarcia ofert w przetargu nieograniczonym na ”Zakup energii elektrycznej dla podmiotów samorządowych i innych – XXIX Grupa Zakupowa MAE”

Informacja z otwarcia ofert  XXIX GZ MAE

W związku z zawarciem umowy przez ostatniego Zamawiającego spośród podmiotów uczestniczących w XXVIII Grupie Zakupowej energii elektrycznej opublikowane zostało ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu nieograniczonym na zakup energii elektrycznej dla podmiotów samorządowych i innych – XXVIII Grupa Zakupowa MAE.

Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. występująca w charakterze pełnomocnika Zamawiających publikuje treść zapytań wraz z wyjaśnieniami treści specyfikacji istotnych warunków Zamówienia w przetargu nieograniczonym na "Zakup energii elektrycznej dla podmiotów samorządowych i innych – XXIX Grupa Zakupowa MAE"

Mazowiecka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. występująca w charakterze pełnomocnika Zamawiających publikuje treść sprostowania ogłoszenia o zamówieniu  - Przetarg nieograniczony na zakup energii elektrycznej dla podmiotów samorządowych i innych - XXIX Grupa Zakupowa MAE

Podkategorie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem