Strona Główna

Aktualności

Oferta MAE

O MAE

Projekty

Kontakt

Zamówienia publiczne

MIWOPiM 2021 - Ankieta inwentaryzacyjna źródła ciepła w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza

Witamy,
2 marca 2021 r. Zarząd Województwa Mazowieckiego przyjął do realizacji „Mazowiecki Instrument Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”.Celem programu jest polepszenie warunków życia mieszkańców Mazowsza poprzez poprawę jakości powietrza oraz wsparcie samorządów gminnych w realizacji uchwały antysmogowej na Mazowszu. Pozyskanie informacji dotyczących rodzaju i jakości domowych źródeł ciepła na terenie gmin będzie I etapem przygotowania projektu dotyczącego wymiany urządzeń grzewczych i termomodernizacji budynków u zainteresowanych osób.
 
W związku z powyższym zapraszamy do wypełnienia ankiety, której wyniki dadzą odpowiedź o całkowitym koszcie wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji budynków mieszkalnych.
Czas potrzebny na wypełnienie ankiety wynosi ok. 5 - 7 minut.

Ankietę prosimy wypełnić podczas jednej sesji, gdyż nie ma możliwości jej zapisania i kontynuowania w późniejszym terminie. Pola oznaczone * są obowiązkowe, prosimy jednak o podanie jak największej ilości danych

Dla weryfikacji poprzez źródło ciepła rozumiemy wszystkie urządzenia służące do ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody do celów użytkowych. Informacje na temat parametrów technicznych źródeł ciepła (o które pytamy) można odczytać na tabliczkach znamionowych urządzeń lub w dokumentacji technicznej/instrukcji obsługi.
W ankiecie prosimy również o załączenie zdjęć budynku, źródeł ciepła i tabliczki znamionowej oraz istniejących instalacji OZE, tak więc w miarę możliwości prosimy o ich wcześniejsze przygotowanie. Nie jest to obowiązkowe, służy jedynie weryfikacji danych

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy też pomocy w wypełnieniu ankiety, prosimy o kontakt na numer naszej infolinii 510 016 047 (w godz. 9:00 -17:00) lub kontakt mailowy na adres miwop@mae.com.pl.

 
Dziękujemy !
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem

Mazowiecka Agencja Energetyczna

ul. Nowogrodzka 31 lok. 330, 00-511 Warszawa Tel./fax: +48 22 290 29 42 e-mail: biuro@mae.com.pl

NIP: 1132760903 REGON: 141828652 KRS: 0000328664
Kapitał zakładowy 3.040.000 zł, Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy XIII Wydział Gospodarczy