Wyszukiwarka

 WRC

Zaproszenie na sesję Q&A podczas EWRC

Mazowiecka Agencja Energetyczna wraz z Partnerami projektu PROSPECT2030 współorganizuje sesję Q&A pod tytułem  „Uczyńmy regiony neutralne emisyjnie” (“Let's make carbon neutral regions happen") na tegorocznej edycji Tygodnia Regionów i Miast UE (EU Week of Regions and Cities): https://europa.eu/regions-and-cities/programme/sessions_en

Płatny staż w Mazowieckiej Agencji Energetycznej:- Asystent ds. energetycznych


Mazowiecka Agencja Energetyczna (MAE) zaprasza studentów oraz absolwentów kierunków związanych z energetyką na płatny staż.
Główne obowiązki:
• udział w projektach z zakresu energetyki odnawialnej współfinansowanych ze środków Komisji Europejskiej,
• wykonywanie bazy danych przedstawiającej zaawansowanie oraz stan techniczny źródeł ciepła na terenie województwa mazowieckiego,
• opracowywanie danych energetycznych,
• udział w pracach koncepcyjnych.

Szczegółowe informacje w załączonym pliku: Staż w MAE

Termin składania aplikacji: 31.08.2020,  CV prosimy wysłać na adres email: biuro@mae.com.pl

 POWER4BIO Webinar Main

Serdecznie zapraszamy na pierwsze szkolenie z cyklu czterech tematycznych warsztatów poświęconych biogospodarce organizowanych w ramach projektu POWER4BIO. Kurs będzie koncentrował się na temat biochemikaliów. Podczas wydarzenia zostanie przedstawiony wgląd w obecny stan biochemikaliów na poziomie UE, innowacyjne praktyki i klucze do udanych przypadków biznesowych, możliwości finansowania i polityki wsparcia. Wszystkie seminaria są bezpłatne.

 POWER4BIO

Serdecznie zapraszamy na wizytę studyjną online w Środkowych Niemczech, która odbędzie się 23 i 24 czerwca. Szczegółowy program stanowi załącznik. Proszę pamiętać, aby zarejestrować się na wydarzenie. Link do rejestracji to: https://www.dbfz.de/en/projects/power4bio/registration/

 BOOSTEE logo

Projekt BOOSTEE-CE po trzech latach owocnej współpracy dobiegł końca. Udało się wiele osiągnąć i kontynuować działania w innych inicjatywach projektowych. Zrealizowano 8 działań pilotażowych polegających na instalacji smart meteringu w budynkach użyteczności publicznej w 7 różnych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

 POWER4BIO

Katalog najlepszych rozwiązań w zakresie biogospodarki został stworzony przez ekspertów zajmujących się i działających w dziedzinie biogospodarki z 11 krajów. Został opracowany z myślą o instytucjach, przedsiębiorstwach, osobach fizycznych poszukujących inspiracji i informacji o nowoczesnych technologiach wytwarzania i obróbki produktów pochodzenia biogospodarczego.

Mając na celu wsparcie gmin, powiatów, przedsiębiorców i innych podmiotów (przedsiębiorców, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje publiczne), szczególnie tych zużywających duże ilości energii elektrycznej, w działaniach polegających na obniżeniu kosztów zakupu energii elektrycznej, Mazowiecka Agencja Energetyczna przygotowuje kolejną grupę zakupową na dostawy energii elektrycznej.

W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w grupach zakupowych - zapraszamy do kontaktu z MAE w sprawie grup zakupowych każdy podmiot, którego który chce oszczędzać na kosztach zakupu energii elektrycznej.

logo fedarene

Europejska Federacja Agencji i Regionów ds. Energii i Środowiska (FEDARENE), wiodąca europejska sieć podmiotów zajmujących się polityką w zakresie zrównoważonej energii na szczeblu regionalnym, oferuje pół roczny płatny staż w biurze w Brukseli.


Szczegółowe informacje w załączonym pliku: 
FEDARENE_EU projects assistant

Kontakt w Mazowieckiej Agencji Energetycznej: Żaneta Latarowska z.latarowska@mae.com.pl

TARGET CE

 

 

 

W dniach 7 i 8 kwietnia 2020 r. odbyło się (wirtualne) rozpoczęcie projektu Interreg-CE TARGET-CE, w którym uczestniczyło ponad 20 osób, w tym pracownicy Mazowieckiej Agencji Energetycznej.

Kongres Czyste Powietrze

 

 

26 lutego 2020 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się III Kongres Czystego Powietrza. W wydarzeniu weźmie udział wielu czestników – przedstawicieli rządu, samorządów, organizacji pozarządowych, ekspertów, naukowców, przedsiębiorców i mediów. 

Wystąpienie otwierające będą mieli:

  • Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego
  • Rafał Trzaskowski, Prezydent m. st. Warszawy

 Zapraszamy do udziału w wydarzeniu a wiecej informacji jest na stronie  Kongresu.

Podkategorie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie.

Zrozumiałem

Mazowiecka Agencja Energetyczna

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 3 lok. 300, 02-362 Warszawa Tel./fax: +48 22 290 29 42, +48 22 823 47 40 e-mail: biuro@mae.com.pl

NIP: 1132760903 REGON: 141828652 KRS: 0000328664
Kapitał zakładowy 3.040.000 zł, Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy XIII Wydział Gospodarczy